Mistrzostwa szkoły i powiatu ostrowskiego dziewcząt w piłce nożnej

     

       Pod koniec lutego 2020r.w ramach turnieju,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku „odbył się turniej szkolny w piłkę nożną dziewcząt klas 1.W turnieju wzięły udział wszystkie trzy klasy naszej szkoły.Wyniki:I miejsce-kl.1b II miejsce-kl.1c III miejsce-kl.1a.Najlepsze zawodniczki reprezentowały naszą gminę na mistrzostwach powiatu ostrowskiego w Lewkowie i  awansowały do finałów wojewódzkich,które niestety nie mogą się odbyć w zaplanowanym terminie w kwietniu.Również zawodniczki z klas 2 i 3 awansowały w Lewkowie do finałow wojewodztwa wielkopolskiego.Wielkie gratulacje dla wielkich naszych zawodniczek. Drużyna UKS Bartosz kl.1w skladzie:Amelia Poprawa,Amelia Maria Poprawa,Liliana Dymała,Agata Kubicka,Urszula Zmyślona,Natasza Solarski,Zofia Sroczyńska,Lena Trojańska,Oliwia Urbaniak i Gabriela Sobczak.Drużyna UKS Bartosz kl2 i 3 w składzie:Wiktoria Bizan,Gabriela Milewska,Alicja Fischer,Wiktoria Leja,Kinga Zalesińska,Magdalena Klepuszewska,Patrycja Krystek,Kulia Kwiatkowska i Agata Prokop. Opiekunem drużyn jest Sylwia Galler-Boślak