Finał świątecznej zbiórki pieniędzy na pomoc Jagódce chorej na SMA

W ubiegłym tygodniu zakończyła się zbiórka pieniędzy na pomoc w bardzo drogiej terapii genowej małej Jagódki chorej na SMA.

Udało nam się w sumie zebrać 4.880.69 zł. Pieniądze zbierane były do puszek w naszej szkole w listopadzie. Do zbiórki dołączyła się pani Iza Doktór, kontynuując zbiórkę w Gliśnicy. Ostatnim etapem zbiórki była sprzedaż ozdób świątecznych na szkolnym kiermaszu, wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

         Jesteśmy świadomi tego, że do uzyskania całkowitej kwoty ponad 9 mln. złotych dużo jeszcze brakuje. Jednakże, rodzice chorej dziewczynki bez naszego wsparcia skazani są na przyglądanie się jak choroba zabiera im dziecko, nie mając żadnego w pływu na rzeczywistość.

         Z całego serca dziękujemy za wszelką udzieloną pomoc, jest ona bezcenna, szczególnie w obecnym czasie pandemii.

Życzymy Państwu zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Odolanowie

wraz z opiekunkami

panią Zofią Dymalską i Anetą Stybaniewicz