DZIEŃ PATRONA SZKOŁY ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

22 października przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień 26 października 2022 r. Wszyscy tego dnia przyszli w strojach galowych.

Młodzi artyści z klasy 8c i 3b przygotowali przedstawienie pt.,, Kawiarniane wspomnienia”, które wyreżyserowała p. Katarzyna Langwińska we współpracy z p. Marią Ratajek. Oprawę muzyczną przygotowała p. Aleksandra Walkow. Uczniowie z p. Katarzyną Langwińską i p. Beatą Balcerek przygotowali dekoracje przypominające klimat kawiarenki teatralnej, w której spotkali się przyjaciele św. Jana Pawła II. Wspominali ciekawe historie z życia naszego patrona.  Na pierwszym przedstawieniu swoją obecnością zaszczycił naszą szkołę ks. proboszcz parafii pw. św.  Marcina, Adam Zmuda i ks. wikariusz, Błażej Jędrzejak. Występ młodych artystów został nagrodzony oklaskami a ks. proboszcz skierował słowo do naszych uczniów. Odpowiadał też na pytania dzieci i życzył im, by wzorowali się na swoim patronie. Przedstawienie zostanie ponownie wystawione 06 listopada 2022 r. w Odolanowskim Domu Kultury.