Nauka języka angielskiego dla rodziców.

Innowacyjne zajęcia dla Rodziców !

Od połowy lutego rodzice naszych uczniów mogą bezpłatnie  uczyć się języka angielskiego. Nauka odbywa się w ramach programu Good Start, który nasza szkoła realizuje już drugi rok. Początkowo, w ramach tegoż programu oferta nauki  była skierowana tylko  dla dzieci. Cieszące się jednak popularnością  bezpłatne kółka dla naszych uczniów sprawiły, iż  Dyrekcja postanowiła  poszerzyć grono „żaków szkolnych” o rodziców.  Ilość chętnych  na kurs językowy przerosła nasze skromne oczekiwania i świadczy o zapotrzebowaniu na tego typu inicjatywy w naszej szkole.

Otrzymaliśmy wiadomości od ponad 40 rodziców, którzy deklarowali chęć nauki określając swój aktualny poziom znajomości języka od zerowego po średniozaawansowanego. Ze względu na sporą rozpiętość w umiejętnościach językowych, postanowiliśmy stworzyć grupę z tych rodziców, którzy najmniej władają językiem obcym. Tym samym, 21 lutego ruszyły pierwsze zajęcia, których nadrzędnym celem będzie  nauka komunikacji w języku angielskim, dobra zabawa, humor i bezstresowe metody oceniania.

Zajęcia dla rodziców odbywać się będą do końca roku szkolnego 2018/2019 w każdy czwartek od godz. 17.00 – 18.00 w Sali 203. Zajęcia prowadzi Pani Justyna Filipiak.