XXII Miejsko -Gminny Przegląd Dorobku Kultury Dzieci i Młodzieży

         Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli 20 marca 2019r. w Miejsko-Gminnym Przeglądzie Dorobku Kulturalnego Dzieci i Młodzieży, który został zorganizowany tradycyjnie w Odolanowskim Domu Kultury. Przegląd przebiegał w dwóch etapach. Formę teatralną reprezentowali uczniowie klasy IV c- grupa ,,Luzaki”, która przedstawiła krótki skecz,, Ciężki los królewny”. Uczniowie klasy Vc i klasy VI – grupa,, Talenciaki” przedstawili parodię ,,Kulinarnych rewolucji”. Grupy teatralne przygotowała p. K. Langwińska. Formy muzyczne reprezentowali młodzi utalentowani artyści naszej szkoły, przygotowani przez p. A. Walkow.   Na początek wystąpił duet Aleks Serafin, Jakub Kaczocha, następnie trio Jagoda Ratajek, Małgorzata Jurek i Julia Radajewska. Starsze klasy  reprezentowała Anna Zarycka, Aleksandra Ćwiertniak i uczennice III klasy gimnazjum: Aleksandra Dolata, Agata Brzezicha, Maja Zawidzka, Patrycja Binek ,Maria Chmielecka. Nasi uczniowie nie tylko śpiewali popularne utwory ale, także zaprezentowali doskonałą grę na instrumentach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody dla szkoły.