Piłka nożna

    W czwartek 28.11. 2019r. sala sportowa Zespołu Szkół w Odolanowie była areną zmagań piłkarzy nożnych z terenu naszej gminy. W halowych mistrzostwach w piłce nożnej wystąpiły zespoły z Uciechowa, Raczyc, Garek, Tarchał Wielkich, Huty, Nadstawek i Odolanowa. Młodzi piłkarze rywalizowali ze sobą w dwóch grupach. Po rozegraniu spotkań grupowych do półfinałów awansowały zespoły z Odolanowa, Raczyc, Garek i Tarchał Wielkich. W pierwszym półfinale Odolanów pokonał Garki 5:0, natomiast Tarchały Wielkie pokonały Raczyce 2:0. Finałowy mecz pomiędzy Odolanowem i Tarchałami zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 2:0. W meczu o trzecie miejsce Raczyce pokonały Garki 1:0. Piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Odolanowie będą reprezentować naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej , które odbędą się 11 grudnia w Raszkowie. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Łukasz Kolasiński, Krzysztof Prokop, Mateusz Prokop, Hubert Grześkowiak, Dawid Jakubiak, Alan Dułaj, Jarosław Ostręga, Witold Grzesiek, Kacper Nędzyński. Za organizację zawodów odpowiedzialni byli Franciszek Jasik i Wojciech Kubiak