KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE

   18 grudnia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu szkoły. Uczniowie wykonywali je od kilku tygodni z nauczycielami oraz w domach wraz z rodzicami,  a efekt ich pracy, to sprzedawane na kiermaszu: stroiki, ozdoby z masy solnej, makaronu, szyszek, gałęzi, kartki świąteczne, choinki, ciasteczka, piernik. Kiermasz świąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych wyjątkowych prezentów. W miłą świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich dźwięki kolęd w kawiarence. Jak co roku sprzedaż pomysłowych i kolorowych ozdób wzbudzała ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na zakup puf na korytarz szkolny. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.                                                                                                                  A. Stybaniewicz