SPARTAKIADA MIKOŁAJKOWA

        Dnia 6.12.20222r. w SP w Wierzbnie , odbyła się Spartakiada Mikołajkowa dla dzieci  i młodzieży z Gminy i Miasta Odolanów. Uczestnicy rywalizowali w różnych konkurencjach. Sprawdzili się na torze przeszkód, w wyścigach w rzędach, w zadaniach  zręcznościowych  i teoretycznych. Celem imprezy była zdrowa rywalizacja i integracja uczniów z gminy. Oddanie zawodników i doping kibiców  sprawił, że spotkanie upłynęło w atmosferze wielkich emocji. Efektem końcowym była wygrana SP w Świecy, która otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora SP w Wierzbnie, natomiast nasza szkoła uzyskała V miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Zmyślona Urszula, Pawlak Filip, Stavytska Yelizaveta, Pauś Wojciech, Namysł Gabriela, Pierzchot Adrian, Schubert Lena, Kołodziejczyk Jakub,, Talaga Dagmara, Zapart Igor. Dziękujemy wszystkim za udział.

Sylwia Jurek