Gminny Konkurs Wokalno – Instrumentalny „Muzyka łączy narody”

18 maja 2023 w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Wokalno – Instrumentalny „Muzyka łączy narody” , zorganizowany przez panie Alinę Bilovol i Aleksandrę Walkow.  Wzięło w nim udział 40  uczniów  z  dziewięciu szkół podstawowych. Rywalizowali oni w kilku kategoriach: soliści wokalni – klasy I – III, klasy IV – VIII; soliści instrumentalni – klasy I – III, klasy IV – VIII oraz zespoły wokalne – klasy I –III i klasy IV – VIII.  Naszą szkołę reprezentował chór „Cukiereczki”-  II miejsce w swojej kategorii wiekowej( klasy I – III),  duet Amelia Grzegorowska i Konstancja Panek –  laureatki III miejsca  ( uczennice klasy 3c ) oraz solistka Natasza Solarski  z klasy 4b, która zajęła  II miejsce. Laureaci opuścili gościnne mury szkoły z nagrodami i dyplomami; pozostali uczestnicy konkursu również otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z  drobnym  upominkiem.

Uczennice do konkursu przygotowała Aleksandra Walkow.